درباره تکست باند ، بانکی از متن آهنگ

درباره تکست باند !

تکست باند بانکی از متن آهنگ! مثل ما سراغ دارید؟

بیشتر تلاش می‌کنیم!

تیم تکست باند فعالیت خود را در تاریخ شهریور 25, 1397 شروع و تمام سعی و تلاش خود را کرده تا رسانه ای کامل و با کیفیت از تمامی آثار هنری اجرا شده توسط خوانندگان ایرانی که شامل آلبوم های رسمی و غیر رسمی و تک آهنگ ها در سبک های رپ و هیپ هاپ , پاپ , راک و سایر سبک ها ، همراه با کاورهای اختصاصی ، نقد و بررسی آهنگ ها و بیوگرافی و مصاحبه و… را در سایت منتشر کند تا حد امکان نیازهای کاربران را در زمینه خواننده های مورد علاقه ی خود برطرف کند.

هدف کلی سایت ترویج هنر موسیقی ایرانی و کمک به پیشرفت موسیقی جوانان ایرانی و ارائه بهترین خدمات به هموطنان میباشد.

 

خدمات بیشتر تکست باند!

کاربران عزیز اگر آهنگ و یا آلبوم مورد نظر شما در تکست باند وجود ندارد میتوانید از طریق صفحه‌ی (درخواست متن و آهنگ) به ما اطلاع دهید تا آهنگ مورد نظر شما به آرشیو سایت اضافه شود.

همچنین تکست باند حوای آرتیست های جوان ایرانی را دارد! بسته ی رایگان و حمایتی پخش آهنگ در سایت را از طریق صفحه ی (پخش آهنگ) میتوانید دنبال کنید.

 

کلامی از ادمین!

خواندن نظرات صمیمی شما چه انتقاد باشد، چه پیشنهاد و چه پرسش، به ما انرژی می دهد. ما کماکان منتظر پیام های ارزشمند شما هستیم. امیدواریم تکست باند را لایق خدمت به خود بدانید؛ ما واقعا به شما وفادار و از اینکه با شما هستیم بس خوشحالیم، با ما همراه باشید.

 

دکمه بازگشت به بالا
بستن